Cennik
     Kontakt
    Galeria


Czym są implanty zębów?

Implanty zębów są nowoczesnym rozwiązaniem pozwalającym na odbudowę utraconych zębów. Wysoka przewidywalność i bezpieczeństwo rozpowszechniły implantologię tak, że możliwa jest odbudowa zębów niemalże w każdych warunkach. Obecnie z możliwości, jakie daje nowoczesna implantologia, korzystać mogą pacjenci w każdym wieku oraz borykający się z różnego rodzaju problemami, w tym również z zanikiem kości spowodowanym utratą zębów.

 

Etapy leczenia są ściśle uzależnione od indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. Na początku przeprowadzamy dokładny wywiad, dzięki któremu będziemy w stanie określić, w jaki sposób możemy pomóc. Ponadto szczegółowa rozmowa przed podjęciem leczenia pozwoli na określenie oczekiwań pacjenta i wspólne zaplanowanie dalszych etapów prowadzenia terapii.

implantolog warszawa dental white

Protezy na implantach

Dzięki implantom zębów każdy uśmiech uzyska nowy, pełen blasku wygląd. Zastosowanie precyzyjnie wykonanych implantów sprawi, że będzie można zapomnieć o zmartwieniach dotyczących estetyki i problemach, które powszechne są przy innych protezach. Nowoczesne technologie i komputerowe projektowanie implantów pozwalają zaplanować leczenie skrojone na miarę indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. Utrata zębów nie tylko powoduje dyskomfort i nieestetyczny wygląd, ale może powodować również zanik kości i przemieszczenia w obrębie uzębienia. To z kolei może doprowadzić nie tylko do zmian wyglądu twarzy, ale także do pojawienia się różnego rodzaju wad zgryzu. Implanty zębów przeciwdziałają tym procesom, a dzięki ich zastosowaniu można w najbardziej wierny sposób odtworzyć naturalne uzębienie pacjenta.

 

 

implantolog w warszawie dental white wola

Rekonstrukcja kości przed leczeniem implantologicznym

W DentalWhite wykonujemy implanty zębów oraz rekonstrukcje kości. Zanik kości jest problemem, który dzięki współczesnemu rozwojowi stomatologii można z powodzeniem leczyć. Dostępność szeregu zabiegów umożliwia obecnie niemal całkowitą odbudowę kości oraz zapewnienie prawidłowego, proporcjonalnego i naturalnego wyglądu. Przywrócenie Wam uśmiechu, który będzie olśniewał, daję nam ogromną satysfakcję. Dokładamy wszelkich starań, by naszym pacjentom zapewnić jak najwyższy komfort oraz jak najlepszą jakość usług. W naszej pracy korzystamy z najnowocześniejszych, zaawansowanych technologicznie rozwiązań, dzięki czemu implanty, które wykonujemy nie odróżniają się od naturalnych zębów. Ponadto są one trwałe i tak przygotowane, by pacjent, który zdecyduje się na ich wstawienie nie czuł żadnego związanego z tym dyskomfortu.

Przywrócenie Wam uśmiechu daję nam ogromną satysfakcję.

 


     Cennik
     Kontakt
    Galeria