Cennik
     Kontakt
    Galeria


 

 

 

 

Profesjonalne wybielanie zębów

Piękny uśmiech to wizytówka każdej zadbanej osoby. To dlatego, zamiast omijać gabinety stomatologiczne, warto zacząć do nich zaglądać. Dzięki temu będziemy mieli zdrowe i ładne zęby. W momencie, gdy już zadbamy o zdrowie naszego uzębienia, możemy również pomyśleć o estetycznych poprawkach.

Wybielanie zębów to bezbolesny zabieg, który zaliczany jest do stomatologii estetycznej. Nie tylko znacząco poprawia wygląd naszego uśmiechu, ale także poprawia pewność siebie. Sporo osób, mimo dbania o zęby, nie jest w stanie domowymi metodami osiągnąć odpowiedniego efektu wybielenia. Jest to związane z naturalnym zabarwieniem zębów, które najczęściej jest niebieskawobiałe albo żółtobiałe. W związku z tym profesjonalne podejście do wybielania może dać lepsze efekty. Wybielanie zębów u dentysty niesie za sobą mnóstwo korzyści, o których warto się przekonać.

Co to jest wybielanie zębów?

Wybielanie zębów to proces rozjaśniania barwy uśmiechu pacjenta. Stopień wybielania zębów to mocno indywidualna sprawa, jednak decydując się na wybielanie zębów u dentysty, z powodzeniem można uzyskać wybielenie o kilka tonów.Warto pamiętać o tym, że niewiele osób może poszczycić się śnieżnobiałym uśmiechem.

Przebarwienia często związane są z paleniem papierosów, piciem kawy czy alkoholu. Na szczęście wybielanie zębów z każdym rokiem zyskuje na popularności i staje się ogólnodostępne. Od teraz każdy może podnieść swoją samoocenę, zyskać pewność siebie i uśmiechać się od rana do wieczora, pokazując idealnie białe zęby. Domowe sposoby na wybielanie mogą okazać się nieskuteczne. To dlatego warto skorzystać z rad profesjonalisty i udać się to stomatologa, który dobierze idealną metodę wybielania, by wspólnie uzyskać pożądane rezultaty.

Wybielanie zębów – na czym to polega?

Istnieją dwie metody wybielania zębów. W Dental White oferujemy profesjonalne i nowoczesne sposoby wybielania, które są zupełnie bezbolesne. Wiele zależy od potrzeb i oczekiwań pacjenta, proponujemy:

wybilanie nakładkowe – jeden z domowych sposobów na wybielanie, jednak pod czujnym okiem specjalisty. Wybielanie zębów
Pacjent otrzymuje od lekarza specjalne nakładki wybielające oraz żel. Nakłada się je w domu na czas snu, czyli ok. 7 godzin lub na 4 godziny dziennie w zależności od stężenia. To dlatego metoda ta często nazywana jest również wybielaniem nocnym.

Pierwszym krokiem jest pobranie wycisków zębów, na podstawie których wykonuje się cienkie nakładki. Na kolejnej wizycie sprawdza się dopasowanie nakładek, a pacjent otrzymuje żel wybielający. Nasi stomatolodzy przedstawią instrukcję wybielania zębów oraz sposobu aplikacji środka. Cały zestaw pacjent zabiera ze sobą do domu, samodzielnie wypełnia nakładki wybielające żelem i zakłada je na noc. Procedura jest powtarzana przez kilka – kilkanaście nocy. Po tym czasie następuje kontrola i ocena wyniku.

wybielanie w gabinecie – jeżeli pacjentom zależy na szybkim efekcie, proponujemy natychmiastową metodę wybielania zębów. W zależności od predyspozycji, może być to wybielenie nawet o kilka tonów. Podczas wizyty nakładany jest specjalny żel. Efekt można zobaczyć już po pierwszym zabiegu (godzinna wizyta). Aktywny żel
wybielający nakładany jest na zęby kilkukrotnie. Żel ma wyższe stężenie niż w przypadku metody nakładkowej, dlatego efekt jest natychmiastowy.

Dlaczego warto zdecydować się na wybielanie zębów?

Wybielanie zębów u dentysty ma szereg zalet. Przede wszystkim pacjent ma pewność, że jest w dobrych rękach. Lekarz indywidualnie dobiera metodę wybielania zębów do potrzeb. Cel może zostać osiągnięty natychmiastowo lub możemy zdecydować się na wybielanie zębów w domu i cieszyć się efektem po kilku dniach.

Wiadome jest, że śnieżnobiały uśmiech jest marzeniem każdej osoby. Od teraz jego uzyskanie może być naprawdę proste. Wcale nie trzeba wydawać fortuny – w Dental White proponujemy profesjonalne wybielanie zębów, by każdy mógł cieszyć się większą pewnością siebie i idealnym uśmiechem na co dzień. Skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły oferty! Więcej informacji na stronie zdrowabiel.pl

Dental White wybielanie zębów


     Cennik
     Kontakt
    Galeria