Implanty zębów są nowoczesnym rozwiązaniem pozwalającym na odbudowę utraconych zębów. Wysoka przewidywalność i bezpieczeństwo rozpowszechniły implantologię tak, że możliwa jest odbudowa zębów niemalże w każdych warunkach. Obecnie z możliwości, jakie daje nowoczesna implantologia, korzystać mogą pacjenci w każdym wieku oraz borykający się z różnego rodzaju problemami, w tym również z zanikiem kości spowodowanym utratą zębów.

 

Etapy leczenia są ściśle uzależnione od indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. Na początku przeprowadzamy dokładny wywiad, dzięki któremu będziemy w stanie określić, w jaki sposób możemy pomóc. Ponadto szczegółowa rozmowa przed podjęciem leczenia pozwoli na określenie oczekiwań pacjenta i wspólne zaplanowanie dalszych etapów prowadzenia terapii.

implantolog warszawa dental white


Dzięki implantom zębów każdy uśmiech uzyska nowy, pełen blasku wygląd. Zastosowanie precyzyjnie wykonanych implantów sprawi, że będzie można zapomnieć o zmartwieniach dotyczących estetyki i problemach, które powszechne są przy innych protezach. Nowoczesne technologie i komputerowe projektowanie implantów pozwalają zaplanować leczenie skrojone na miarę indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. Utrata zębów nie tylko powoduje dyskomfort i nieestetyczny wygląd, ale może powodować również zanik kości i przemieszczenia w obrębie uzębienia. To z kolei może doprowadzić nie tylko do zmian wyglądu twarzy, ale także do pojawienia się różnego rodzaju wad zgryzu. Implanty zębów przeciwdziałają tym procesom, a dzięki ich zastosowaniu można w najbardziej wierny sposób odtworzyć naturalne uzębienie pacjenta.

 

 

implantolog w warszawie dental white wola

W DentalWhite wykonujemy implanty zębów oraz rekonstrukcje kości. Zanik kości jest problemem, który dzięki współczesnemu rozwojowi stomatologii można z powodzeniem leczyć. Dostępność szeregu zabiegów umożliwia obecnie niemal całkowitą odbudowę kości oraz zapewnienie prawidłowego, proporcjonalnego i naturalnego wyglądu. Przywrócenie Wam uśmiechu, który będzie olśniewał, daję nam ogromną satysfakcję. Dokładamy wszelkich starań, by naszym pacjentom zapewnić jak najwyższy komfort oraz jak najlepszą jakość usług. W naszej pracy korzystamy z najnowocześniejszych, zaawansowanych technologicznie rozwiązań, dzięki czemu implanty, które wykonujemy nie odróżniają się od naturalnych zębów. Ponadto są one trwałe i tak przygotowane, by pacjent, który zdecyduje się na ich wstawienie nie czuł żadnego związanego z tym dyskomfortu.

Przywrócenie Wam uśmiechu daję nam ogromną satysfakcję.