Dental White wybielanie zębów

Dlaczego warto zdecydować się na wybielanie zębów?

Piękny uśmiech to wizytówka każdej zadbanej osoby. Dlatego zamiast omijać gabinety stomatologiczne, warto zacząć do nich zaglądać. Dzięki temu będziemy mieli zdrowe i ładne zęby. W momencie, gdy już zadbamy o zdrowie naszego uzębienia, możemy również pomyśleć o estetycznych poprawkach.

Wybielanie zębów to zabieg zaliczany do stomatologii estetycznej, który rozświetla nasz uśmiech. Sporo osób mimo dbania o zęby nie jest w stanie domowymi metodami osiągnąć odpowiedniego efektu wybielenia. Jest to związane z naturalnym zabarwieniem zębów, które najczęściej jest niebieskawobiałe albo żółtobiałe. W związku z tym profesjonalne podejście do wybielania może dać lepsze efekty.

W Dental White oferujemy profesjonalne i nowoczesne sposoby wybielania zębów.
W zależności od potrzeb pacjenta dobieramy odpowiednią metodę:

  • Wybielanie nakładkowe, czyli wybielanie zębów w domu: pacjent otrzymuje od lekarza specjalne nakładki i żel wybielający, które można nakładać w domu na czas snu (ok 8 godzin),
  • Wybielanie w gabinecie: natychmiastowa metoda wybielenia zębów, nawet o kilka tonów. Podczas wizyty nakładany jest specjalny żel, a efekt zabiegu widoczny jest po godzinnej wizycie.

Obie metody, czyli wybielanie zębów w domu, jak również wybielanie zębów na miejscu, w naszym gabinecie jest bezpieczne. Stosowane przez nas produkty nie niszczą szkliwa. Robimy wszystko tak, by pacjent był zadowolony z efektów. Staramy się, żeby wybielanie zębów było czystą przyjemnością. Tłumaczymy krok po kroku jak przebiega sama wizyta oraz jeśli zostanie wybrana metoda związana z wybielaniem zębów naszymi produktami w domu – otrzymują Państwo dokładną instrukcję jak poprawnie takie wybielanie przeprowadzić.

Należy pamiętać, że w czasie trwania kuracji i kilka tygodni po, trzeba unikać pokarmów i napojów mogących powodować przebarwienia (tj. kawa, herbata, czerwone wino).

Dzięki wizycie w Dental White zyskają Państwo uśmiech, który będzie piękną wizytówką. Dlatego jeśli do tej pory mieliście Państwo jakiekolwiek kompleksy związane z zabawieniem swojego szkliwa i mimo usilnych starań w domu nie udało Wam się tego zmienić, zapraszamy do Dental White.

Profesjonalnie zajmiemy się wybielaniem Waszych zębów.